Wynajem toalet przenośnych

Wynajem toalet przenośnych

Wynajem toalet przenośnych to nasza specjalizacja i każdego dnia jesteśmy w stanie je dostarczyć. Czy to na budowie, czy na imprezie plenerowej. Wielokrotnie możemy je minąć również w miastach. A także chociażby zaraz za kasami biletowymi na szlaku w górach. Toalety przenośne nazywane są również  TOI TOI’ami. Nazwa ta pochodzi od nazwy firmy, która zdominowała rynek toalet przenośnych.

Wynajem toalet przenośnych także na plenery

Wynajem toalet przenośnych polega przede wszystkim na użyczeniu toalety. Niemniej jednak należy pamiętać również o serwisie. Serwis jest zależny przede wszystkim od długości wynajmu. Ważnym elementem jest także to gdzie taka toaleta będzie wykorzystywana. Wynajem toalet przenośnych przede wszystkim sprawdzi się na imprezach okolicznościowych w plenerze. Wówczas wynajem trwa raczej krócej. Niemniej, należy liczyć się z tym, że toaletę będzie trzeba opróżnić oraz doprowadzić do stanu pierwotnego. Tym zajmują się również specjaliści. Posiadają oni specjalne auta asenizacyjne, dzięki którym można pozbyć się nieczystości. Oprócz opróżnienia zbiornika, należy także wyczyścić całą kabinę i uzupełnić braki w postaci na przykład papieru.

W sytuacji, w której wynajem toalety przenośnej odbywa się na przykład na potrzeby budowy, wynajem trwa dłużej. W ekstremalnych przypadkach zaleca się serwisowanie toalety nawet codziennie. Natomiast optymalnym rozwiązaniem jest serwis raz w tygodniu. Gdyby okazało się, że toaleta nie jest tak często użytkowana wówczas serwis raz w miesiącu będzie dobrym wyborem. Ważne jest to, że toaleta przenośna posiada wiele rzeczy ruchomych. Mogą one po dłuższej eksploatacji zużyć. Profesjonaliści, którzy wynajmują toalety przenośne w takich sytuacjach powinni zostać powiadomieni. Firma, która dba o renomę oraz zadowolenie klientów z pewnością zajmie się naprawą usterek.

Jakie są koszty wynajmu?

Co ważne, koszt wynajmu toalety przenośnej uzależniony jest od kilku czynników. Przede wszystkim od długości wynajmu. Ponadto, istotne jest to ile osób będzie korzystać  z sanitariatu. Dodatkowo, cena może się różnić również ze względu na wyposażenie kabiny. Na rynku dostępne są zwykłe toalety przenośne bez dodatków. Występują również bardziej rozbudowane, np. o pisuar. Możemy również natknąć się na kabinę z dodatkową wentylacją, czy nawet z umywalką.

Podsumowując, wynajem toalety przenośnej to dobre rozwiązanie. Imprezy okolicznościowe, długi szlak górski czy plac budowy to miejsca, w których toaleta znajdzie swoje zastosowanie. Przed podjęciem decyzji, warto jest porównać ceny w Internecie. Często firmy decydują się nawet na promocje sezonowe. Dzięki temu, możemy trafić na tanią okazję wynajmu toalety przenośnej.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>